Vitaelife Pharma Vitamin D3 – názory, komentáře, cena,

Cholekalciferol (vitamin D3) je důležitou látkou pro růst a rozvoj člověka. Je rozpustný v tucích komponenta, která je produkován v lidském těle v letních měsících zůstat pod sluncem, a je doplňován v zimě potravin.

pro lidské tělo nebezpečné nedostatku tohoto vitaminu a jeho přebytek. Z článku se dozvíte, proč je třeba vitamín D3 pro ženy, muže i děti.

Obsah

Funkce vitaminu D3 v těle dospělých

bke bking bred1 Vitaelife Pharma Vitamin D3  názory, komentáře, cena, Když je vhodnou složkou není dost, tam je porucha metabolismu a zhoršuje fungování všech orgánů. příjem vitamínu D3 je nutné pro tyto systémy a orgánů:

 • kosti
 • buněk
 • imunity
 • žlázy s vnitřní sekrecí,
 • nervový systém.

Jednou z funkcí této látky je absorpce vápníku a hořčíku, které tvoří, podpora zubní tkání a kostí.

Cholekalciferol pomáhá poskytnout tkáňové složky kostí, což dává možnost ji posílit.

Substance obnovuje buňky v těle a urychluje jejich růst. Pokud jde o vývoj rakovinných buněk, kdy rakovina, tato složka zpomaluje proces lidských pacientů. Látka se týká onkologických léze střeva nebo mléčné žlázy.

Vitamin podporuje imunitní sílu člověka, který přispívá k normálnímu fungování kostní dřeně. Bez této látky tělo nebude vyvíjet dostatečnou hladinu inzulínu, které normalizuje hladinu cukru v krvi.

Vzhledem k příjmu hořčíku a vápníku, posiluje plášť nervů, které jsou odpovědné za jejich ochranu. Vitamin pomáhá nervové impulsy jsou běžně přenášeny v těle. Přípravky obsahující tuto látku, která je použita k léčbě roztroušené sklerózy.

Proč by D3 je třeba ženám

bked bking bicuit1 Vitaelife Pharma Vitamin D3  názory, komentáře, cena, přiznání žen přípravků obsahujících D3, je spojena s jejich těhotenství. fetální tkáň vápenatý hmotnost od 8 týdnů těhotenství. Tato lhůta začíná mineralizaci kostry a klade zubní tkáně. Ve druhém trimestru těhotenství je embryo již tvořil první kostní tvořil zubní sklovinu. A po 21 týdnech kostry mineralizers aktivně růst dítěte stane rychlá.

>>>>  Normalit Activ s vysokým krevním tlakem - lékárna, skutečné názory, koupit nyní, cena

předepsat profylaktickou terapii s vitaminem D3, když jídlo vstoupí do nedostatečné množství vápníku. Pokud ženy sledoval riziko vzniku osteopenii, léky se předepisuje 10 týdnů těhotenství.

Vezmeme-li lék, je důležité dodržovat doporučení lékaře, aby se nezvyšovala dávkovacích prostředků. Nadměrné hromadění ženském těle vápníku během těhotenství vede k tomu, že některé děti mají rychlé uzavření Fontanelle. Tento faktor vytváří problém pro teenagery, pokud jsou náchylní ke zvýšení nitrolebního tlaku.

Nadměrný příjem vápníku a cholekalciferolu v těle způsobí, vápenatých usazenin v placích a v budoucnu vyvolává vaskulární onemocnění.

Denní sazba pojistného pro ženy

Dospělé samice v den budete potřebovat 600 IU. V období těhotenství a kojení se dávka zvýší na 800 IU. Ve stáří, denní rychlost se zvyšuje na 800 IU v důsledku vyluhování vápníku z kostí.

Potřeba zvyšuje vitamin za těchto podmínek:

 • dieta nebo vegetariánství;
 • nedostatkem pobytu na přímém slunci;
 • život ve vysokých zeměpisných šířkách;
 • nedostatek spánku;
 • znečištění životního prostředí.

Pokud žena má tmavou pleť, je třeba holekalziferola výše, , protože to snižuje součást syntézy pro epidermis.

Denní normou vitaminu u žen je 600 IU.

Proč by D3 potřebovat silnější pohlaví

Cholekalciferol poskytuje celé tělo. U mužů přínosy vitaminu D se skládají z těchto bodů:

 1. Pozitivní vliv na štítné žlázy;
 2. Produkce testosteronu. Tento prvek spaluje tuk a je zodpovědný za syntézu energie;
 3. Zlepšuje funkci jater;
 4. reguluje růst buněk;
 5. asimilovat hořčíku;
 6. Snižuje riziko vzniku rakoviny, diabetu a dalších onemocnění;
 7. Zvyšuje absorpci vápníku a fosforu.

Kromě toho podporuje tonus svalových tkání, normalizuje krevní tlak a zlepšuje paměť a další mozkové funkce.

Mužský kardiovaskulární systém, než podstoupí destruktivní změny, na rozdíl od žen. To naznačuje, že muži jsou důležité pro udržení zdraví srdce a cév. Vitamin D je ochranná stěna pro tělo muže. Je schopen chránit tělo od nízkých dávek záření a vývoj rakovinných buněk. Nezanedbatelnou látka a onemocnění AIDS, protože pomáhá udržovat imunitu organismu.

>>>>  Ostelife - recenze a cena, krém na klouby

Denní sazba pojistného pro muže

Pokud v krvi mužů v analýze vitaminu D nižší než 10 ng / ml, v závislosti na těchto ukazatelů, můžeme konstatovat, o jeho nedostatku v těle. Čísla od 10 do 30 ng / ml ukazují nedostatek. Norma je koncentrace látky v krvi od 30 do 100 ng / ml.

Analýzy mohou být prezentovány do jiných jednotek – nmol / l. V tomto případě je normou vypadá jinak.

bked bkery bking3 Vitaelife Pharma Vitamin D3  názory, komentáře, cena, Deficit látky, 0 až 25 nmol / l;

Nedostatek látky 25 až 75 nmol / l;

normou. – 75 až 250 nmol / l

U mužů denní dávka vitamínu je přibližně 600 IU.

Starší lidé potřebu vitaminu D3

Lidská potřeba příjmu D3 zvyšuje vitaminových s věkem. To je vzhledem ke snížení úrovně absorpce látky a schopností je nezávislý vývoj. Kromě toho, teď, když jste starý, se vyskytuje častěji selhání ledvin a snižuje dobu expozice.

Stárnutí lidské tělo kůže, tedy postupně ztrácí schopnost vlastní produkci vitaminu D3. Když se tělo nedokáže vyrobit samo, je nutné získat látku zvenčí, od potravin a od drog.

S 50 let je třeba dále doplnění zásob vitaminu D pro normální fungování. Slouží jako prevence osteoporózy. Osteoporóza je onemocnění, které často postihuje kostní tkáň lidí starších věkových skupin. V případě, že pacient již stalo osteopathic zlomeniny, tam je pravděpodobnost jejího znovuobjevení.

OP u starších pacientů dochází bez charakteristické rysy. Pacient nemůže cítit změny a nevidí příznaky až do kostí peredaetsa. Důležité ve stáří zajistit tělu správné množství vitaminu D3. Taková opatření – vynikající prevencí osteoporózy. Nedostatek látek u starších osob zhoršuje výskyt jiných somatických nemocí chronických.

Co dítě potřebuje vitamin D3

cholecalciferol látka vykonává tyto funkce v těle dítěte:

 • posiluje imunitní systém;
 • pomáhá akumulaci vápníku, fosforu, kostní tkáně;
 • Pomáhá růst kostí a svalů.
>>>>  Denta Seal Zubní pasta - Proč musím koupit, názory, cena

Zdraví nastávající matky je neméně důležité než zdraví dítěte.

Během těhotenství a kojení dítě zacházet opatrně do svého jídelníčku. Diverzifikovat potravinové produkty bohaté na vitamin D3, železa, vápníku a jiných stopových prvků.

Novorozenec nemá téměř žádný ve svých tělesných zásob cholekalciferolu, zvláště když se narodilo předčasně. Zčásti tento nedostatek může být doplněn, pokud si kojit dítě, ale matka je třeba konzumovat vitamíny. Když vezmete v úvahu skutečnost, že dostatečné množství látky syntetizované v lidském těle pod slunečním světlem, pak se dítě vitamíny prostě nezbytné, není to vždy děti si můžete sjednat slunce.

Pokud budete ignorovat doporučení lékaře pro užívání vitamínů, pak o tři měsíce dítě začne projevovat první příznaky křivice, je hladina vápníku v krvi sníží. Pediatr by měl rozhodnout potřebu léků a dávkování pro novorozence. Ujistěte se, že vy a vaše dítě na ulici, a to zejména za slunečného počasí. Tím se zabrání projev nedostatku u dětí vitaminy a vápník.

Tak, vitamin D3 je nezbytný pro všechny, od novorozenců pro seniory. Část této látky se tělo dostane jen tím, že pod sluncem, ale s nedostatkem je třeba korigovat stravu a navíc brát léky předepsané lékařem.

Emilie Jurečková
About Emilie Jurečková 271 Článků
Emilie Jurečková je 25 let starý umělec, který rád sleduje sport, plavání a vandalizaci autobusových zastávek. Je zábavná a kreativní, ale může být také velmi nudná a trochu nudná.Je to česká muslimka. Začala studovat chemii na vysoké škole, ale nikdy nedokončila kurz. Je vegetariánka.Fyzicky je Emilie v dobrém stavu. Má průměrnou výšku, bledou pleť, blond vlasy a černé oči. Má monobrow.Vyrostla v sousedství dělnické třídy. Byla vychována ve šťastném rodinném domě se dvěma milujícími rodiči.V současné době je ve vztahu s Milesem Donaldem Watsonem. Miles je o 5 let starší než ona a pracuje jako umělec.Nejlepší přítelkyně Emilie je bojující umělec Margot Cooperová. Jsou neoddělitelné. Ona také visí kolem s Clyde Hill a Veronica Li. Baví se spolu chodit.