Uniderm – názory, cena, kde koupit, původní, nebo je to stojí za to?

Uniderm - názory, cena, kde koupit, původní, nebo je to stojí za to?
Uniderm - názory, cena, kde koupit, původní, nebo je to stojí za to?

Krém pro vnější použití 0,1% bílý nebo téměř bílý.

Uniderm” alt=”id=”141″]
Pomocné látky: gexilenglikole, glycerylmonostearát 40-55, cetostearylalkohol, makrogol 20 cetylstearyl, včelí vosk bílý, oxid titaničitý, hlinitý škrob octenylsuccinate, kyselina fosforečná, naředěná, vazelína bílá, čištěná voda

.

15 g – trubky z hliníku (1) – Balení kartonu
30 g. – trubky z hliníku (1) -. Balení lepenky

farmakologického účinku

GKS pro vnější použití. Má protizánětlivý, Antipruritické a antiexudative efektu.

uniderm big3 Uniderm   názory, cena, kde koupit, původní, nebo je to stojí za to? mometason (a jiné GKS) indukuje uvolňování proteinů, které inhibují fosfolipázy A2 a je známý pod názvem lipocortin, které ovládají biosyntézu těchto mediátorů zánětu, jako jsou prostaglandiny a leukotrieny inhibicí uvolňování jejich společného prekurzoru, kyselina arachidonová .

Farmakokinetika

při místní aplikaci krému absorpce Uniderm® je zanedbatelný. 8 hodin po aplikaci na neporušenou kůži (bez occluzionna obvazy) v systémovém oběhu je zjištěna asi 0,4% účinné látky.

svědectví

příznaky zánětu a svědění dermatóz jsou přístupné terapie kortikosteroidy.

Dávkování

Léčivo se zevně.

Tenká vrstva smetanové Uniderm® aplikován na postiženou kůži 1 čas / den. Trvání léčby je určena jeho účinnosti a snášenlivosti u pacienta, přítomnost a závažnost vedlejších účinků.

Vedlejší účinky

Kožní reakce s: vzácné – podráždění a suchost kůže, pálení, svědění, folikulitida, hypertrichóza, akné, hypopigmentace, periorální dermatitida, macerace kůže, přistoupení sekundární infekce, známky atrofie kůže, strie, miliaria; Méně než 1% – tvorba papuly, pustuly

.

alergická reakce s: alergická kontaktní dermatitida

.

Ostatní: při aplikaci krém Uniderm® po dlouhou dobu a / nebo při léčbě velkých oblastí kůže, nebo s využitím okluzivní terapie, zejména u dětí a dospívajících se může vyskytnout nežádoucí účinky typické pro systémové kortikosteroidy, včetně nadledvinek nedostatečnost a Cushingův syndrom.

>>>>  Onycosolve - názory, cena, kde koupit, koupit hned, kolik to stojí

Kontraindikace

uniderm big3 1 Uniderm   názory, cena, kde koupit, původní, nebo je to stojí za to? – akné růžovka;

periorální dermatitida;

– bakteriální, virové (způsobené herpes simplex typu 1 a 2, virus varicella zoster), nebo houbové infekce kůže;

– tuberkulóza;

– syfilis;

– postvakcinační reakce s;

– děti do věku 6 měsíců;

– těhotenství (léčení rozsáhlých oblastí kůže, dlouhodobé léčbě);

– laktace (použití ve vysokých dávkách nebo po dlouhou dobu);

-. Přecitlivělost na lék nebo kortikosteroidy

S opatrností by měl být lék používán na obličeji a v záhybech kůže, s obvazem a při aplikaci na velké plochy kůže a / nebo při dlouhodobé léčbě (zvláště u dětí starších než 6 měsíců).

Aplikace těhotenství a kojení

Bezpečnost používat krém Uniderm® během těhotenství a kojení nebyla studována.

Kortikosteroidy placentární bariérou. V případě těhotenství by se měly vyhnout delšímu zacházení a užívání této drogy ve vysokých dávkách v souvislosti s hrozbou negativního dopadu na vývoj plodu.

uniderm big3 2 Uniderm   názory, cena, kde koupit, původní, nebo je to stojí za to? kortikosteroidy jsou vylučovány do mateřského mléka. V případě, že se předpokládá použití této drogy ve vysokých dávkách a / nebo po delší dobu, měli byste zastavit kojení.

Děti

Bezpečnost a účinnost krému Uniderm® v místní aplikaci u dětí nad 6 měsíců po dobu delší než 6 týdnů, nebyl zkoumán.

Vzhledem k tomu, že u dětí je poměr plochy povrchu a tělesné hmotnosti více než u dospělých, děti jsou” class = “alignleft” width=”420″ height=”240″ />

http://extra.god4.net/image/wp/uniderm-big3.jpg”]

Uniderm” class = “alignright” width=”320″ height=”147″ />

vystaveny většímu riziku potlačení funkce hypotalamus-hypofýza-nadledviny systému a vývoj Cushingova syndromu s využitím všech kortikosteroidy lokální a lokální aplikace.

Dlouhodobá léčba dětí kortikosteroidů může vést k porušení jejich růst a vývoj. Děti by měly dostávat minimální dávka, dostatečná k dosažení účinku. U dětí ve věku od 6 měsíců do 2 let v průběhu léčby by neměla přesáhnout 5 dní.

Kontraindikace:. Děti do věku 6 měsíců

Zvláštní pokyny

Je-li aplikován na velké plochy kůže po dlouhou dobu, a to zejména při použití okluzivní terapie mohou rozvinout systémové účinky kortikosteroidů. Vzhledem k tomu by měl monitorovat stav pacientů na jaké příznaky potlačení funkce hypotalamus-hypofýza-nadledviny systému a rozvoj Cushingova syndromu.

>>>>  FitMax3 - oficiální místo, koupit hned, recenze, cena

Vyhněte se krém Uniderm® do očí.

Propylenglykol do kompozice léčiva může způsobit podráždění v místě aplikace. V takových případech, přerušit používání krému Uniderm® a přiřadit vhodnou léčbu.

Všimněte si, že GCS jsou schopny změnit symptomy některých kožních onemocnění, které mohou komplikovat diagnózu. Kromě toho je použití kortikosteroidů může být příčinou opožděného hojení ran.

S dlouhodobá GKS náhlé ukončení léčby může vést k vývoji syndromu odraženou střelou, která se projevuje ve formě dermatitidy s intenzivní zarudnutí a pálení. Takže po dlouhém průběhu léčby, eliminace drogy Uniderm® by mělo být provedeno postupně, například zapnutí přerušovaném režimu léčby, než se zcela zastaví.

Použití v Pediatrics

Bezpečnost a účinnost krému Uniderm® v místní aplikaci u dětí nad 6 měsíců po dobu delší než 6 týdnů, nebyl zkoumán.

Vzhledem k tomu, že u dětí je poměr plochy povrchu a tělesné hmotnosti více než u dospělých, děti jsou vystaveny většímu riziku potlačení funkce hypotalamus-hypofýza-nadledviny systému a vývoj Cushingova syndromu s využitím všech kortikosteroidy lokální a lokální aplikace.

Dlouhodobá léčba dětí kortikosteroidů může vést k porušení jejich růst a vývoj. Děti by měly dostávat minimální dávka, dostatečná k dosažení účinku. U dětí ve věku od 6 měsíců do 2 let v průběhu léčby by neměla přesáhnout 5 dní.

Předávkování

Symptomy:. Inhibice funkce hypotalamus-hypofýza-nadledviny systému, včetně sekundární nedostatečnosti nadledvin

Léčba:. Symptomatická, pokud je to nutné – korekce elektrolytové nerovnováhy, vysazení léku (při dlouhodobé léčbě – postupné ukončení)

Lékové interakce

žádné údaje o interakci krém Uniderm® s jinými léčivy.

Podmínky uchovávání

Lék by měl být uchováván mimo dosah dětí při teplotě od 15 ° C do 25 ° C. Doba použitelnosti – 2 roky.

Podmínky dodávek lékáren

A drog vydávány na lékařský předpis.

Emilie Jurečková
About Emilie Jurečková 271 Článků
Emilie Jurečková je 25 let starý umělec, který rád sleduje sport, plavání a vandalizaci autobusových zastávek. Je zábavná a kreativní, ale může být také velmi nudná a trochu nudná.Je to česká muslimka. Začala studovat chemii na vysoké škole, ale nikdy nedokončila kurz. Je vegetariánka.Fyzicky je Emilie v dobrém stavu. Má průměrnou výšku, bledou pleť, blond vlasy a černé oči. Má monobrow.Vyrostla v sousedství dělnické třídy. Byla vychována ve šťastném rodinném domě se dvěma milujícími rodiči.V současné době je ve vztahu s Milesem Donaldem Watsonem. Miles je o 5 let starší než ona a pracuje jako umělec.Nejlepší přítelkyně Emilie je bojující umělec Margot Cooperová. Jsou neoddělitelné. Ona také visí kolem s Clyde Hill a Veronica Li. Baví se spolu chodit.