Smartwatch V8 – sledujte, jak to funguje? Jaké jsou názory

Smartwatch V8 - sledujte, jak to funguje? Jaké jsou názory
Smartwatch V8 - sledujte, jak to funguje? Jaké jsou názory

Vítej, drahý someshwara! Chci se podělit o dojmy čipové hodinky

3 Smartwatch V8   sledujte, jak to funguje? Jaké jsou názory

s velmi jednoduchým názvem: „V8 SmartWatch“. Všichni, kdo se zajímají o nositelné elektronice se vyzývají k přezkoumání.

Dnes nositelné elektroniky na zápěstí je rozdělen do 2 hlavních kategorií: inteligentní Watch (Moto 360, Samsung Gear) a fitness náramky (Xiaomi Mi pásmu, Fitbit). Hranice mezi nimi je stále jasnější:

náramky se objeví na displeji a hodiny na hodiny – fitness funkcí. Ale obvykle náramky zůstávají neocase a chytré hodinky – „neopytnye“ (co je to slovo!)
Hlavním nedostatkem náramků před velikostí hodiny a baterie časy.. Jsou to objemné a nepohodlné používat ve sportu. Hlavní výhodou hodiny (respektive nedostatek náramků) – informativní – veškeré informace jsou k dispozici (obvykle) a bez přídavných zařízení (chytré telefony, atd)
Tento přehled je zaměřen na čipové hodinky s dlouhým názvem V8.
jejich vlastních po dobu téměř 2 týdny, takže názor o jejich funkčnosti / užitečnosti vyvinula.

Stručná charakteristika
webových stránkách výrobce, kde si můžete aplikaci stáhnout také na telefonu: „marknano.cn/257/0/57“
Zařízení
v ceně skutečně sledovat Ano, kabel nabíjení (microUSB)
truhlík lepenkové v ní a dát svůj nestydno

Box
Vystaveny byly již vložen ochranný film
design a ergonomii, management
Externě, hodinky jsou téměř stejně jako široce známý v úzkých kruzích Samsung Gear 2. Bohužel generál pouze vzhled. Dokonce i barevnost je stejný, jen tady na Samsung a popruhy jsou odlišné.
Barvy a Samsung Gear 2
Cert masivnost (6 cm na délku a 4 na šířku, 1,2 cm tloušťka) není cítil, ale pod rukávem, nebudou tunel. Také zvyk nosit obdélníkové hodinky dotknout nejrůznější zárubně, rohy stolů atd
Můj starý Ray se zdá být mince v pozadí. A to je hlavní pro mě kritérium nepoužívání V8 jako fitness spánku tracker. S tím jsem byl docela jistý, vyrovnat Mi pásmo na druhé zápěstí.
pouze tlačítka na předním obrácení zapnutí / vypnutí přístroje s dlouhým stisknutím tlačítka, krátký jakékoliv úrovni displeje nabídky na hodinky. Zbývající operace jsou prováděny gest na dotykové obrazovce: přejeďte prstem vpravo zpět přejeďte doleva pro potvrzení. Byl jsem zvyklý by naobort správné potvrzení, ale tvůrci tohoto hodinky, zřejmě myslel odešel.
Nad displejem

>>>>  Calminax - Proč musím koupit, názory, cena

duální okno není jasné, proč. Později pitva ukáže, že je prázdný prostor. Zdá se, že v případě mnoha z celkového počtu velryb. Možná, že tam měl být okolní světelné senzory, blízkost, atd
Displej 1,5 palce je vyroben technologií TFT. Reprodukcí barev je dobré. Zorný úhel je lame jen při pohledu shora.
Existují dvě témata Menu (styly)
levého okraje domy staly microUSB nabíjecí zásuvka
nabíjecí zásuvka
Na rohu dolní a pravý okraj zvukový reproduktor. Zní to nahlas, ani jediný hovor.
Speaker
Na spodní části jen 4 šrouby, které drží zadní kryt a standardní montážní popruhy. Mimochodem, šířka pásku je 20 mm a může být nahrazen jakoukoli jinou. Je vyrobena z polyuretanu, jsou dostatečně pružné a nic se leští.

unnamed file Smartwatch V8   sledujte, jak to funguje? Jaké jsou názory

Mezi nejčastější spona, a drží jej pevně.
Strap
Raschlenenka
Inteligentní funkce
Hodinky Bluetooth 4.0 pro synchronizaci s chytrými telefony. Oni pářil nejen těch chytrých telefonů, které mají Bluetooth 4, ale verze 2.0. Tentokrát jsem byl potěšen, jak jsem starý Jiayu G2S. Nastavení aplikace sady Office. místa (je to stejné jako u mnoha drugih čínského čipové hodinky) je spojen s casmi povoleno oznámení přístup v nastavení a voila – všechny funkce součástí
Podívejte se na další informace
. 1. Skutečná hodinky (práce bez smartphonu)
Watch otbrazhajutsja 2 typy: digitální a analogové (šipky). Bohužel tapety se nemění. Třeba přidat někdy ve firmwaru.
2. Push notifikace
Snad nejvíce prakticheski užitečná i pro mne hlavní funkci. Oznámení vybrané v programu v telefonu aplikací a systémových oznámení.
výběr aplikací
3. Krokoměr (funguje i bez telefonu)
Je třeba říci, že krokoměr funguje jen ne vždy v pozadí, ale pouze po začlenění samostatného menu. Parametry: délka kroku, hmotnost, jednotky. Na obrazovce se zobrazí informace o počtu kroků, přešel vzdálenost, spálené kalorie. Suchá čísla, žádné grafy,

>>>>  Papinol - lékárna, skutečné názory, koupit nyní, cena

historie.
4. Monitorování spánku (funguje i bez telefonu)
Podobně krokoměr je aktivován z menu. Upřímně tak objemné hodinky na lůžko a nepříliš pohodlné. Kromě toho, že zasedání. Z tohoto důvodu nebyla testována tato funkce. Vystaveny jsou také suchá čísla o hluboký a lehký spánek.
5. Hovorů, telefonní seznam, zprávy
záznam volání, SMS a telefonní seznam sinhroniziruete s smartphone. Nicméně, tam je nepříjemnost, která snižuje funkčnost tam. To, například, je schopen rychle vyhledávat kontakty a nejsou uloženy ve výpisu hovorů – pouze telefonní číslo
6.. Volání, Přijetí hovoru
s hodinami, můžete ručně vytočit telefonní číslo a zavolat, také může vytáčet z telefonního seznamu, zavolejte protokol. Hlas je jen několik hodin, ne-li přepnout do telefonu. To není vždy výhodné, řekl bych, že je to vždycky nepříjemné. Bylo by lepší, kdyby jste odpověď na hodinky zvuku na celý den, po zvednutí sluchátka na telefonu – Zvuk telefonu. Myšlenka je dobrá, implementace hrozné.
7. Poslech hudby
Watch působí jako sluchátka, zvuk zcela přejde na hodiny, spínací dráha se provádí na celý den. Není dojem se zvukem a nevidí praktický smysl poslouchat hudbu na křikloun.
8. Dálkový ovladač
může hodit pro skupinové selfie, ale budete vypadat nacasi, nebo alespoň jich dotknout.
9.

33 Smartwatch V8   sledujte, jak to funguje? Jaké jsou názory

Telefon vyhledávání
užitečná funkce pro Mash-rastry. Je-li aktivována v oblasti pokrytí Bluetooth telefonu začne hlasitě dokonalou angličtinou křičet: „Jsem tady!“ (Jsem tady)
10. Stopky
Nejjednodušší stopky bez kruhů, děliče a jiné dobroty

Kromě: uvedomlenie jsou zvuk nebo vibrace. S pouhými třemi skladbami. Oddělit volání soobshenia neupravená
250mAh baterie čestný
To je dost na 1 den aktivního využívání
Jak můžete vidět výše, hodinky připojit k telefonu 2 profily..: A2DP a HSP / HFP. Tak jsem chtěl zakázat volání a oznámení odjet na hodiny. Ale to není pravda, protože při vypnutém telefonu a oznámení. A když zakážete A2DP, vypne dálkové ovládání fotoaparátu.
Spojení s telefonem směle prohlásit, že spojení je pevně a se ztrátou z důvodu vzdálenosti opět automaticky připojí bez problémů

>>>>  Variconis křečové žíly - negativní komentáře, názory, cena, oficiální internetové stránky

Shrneme-li: idea dobrá, realizace špatný

.

Hodinky stanovený test a zkontrolovat úložiště Pandawill.

Namísto živí tvorové

Emilie Jurečková
About Emilie Jurečková 271 Článků
Emilie Jurečková je 25 let starý umělec, který rád sleduje sport, plavání a vandalizaci autobusových zastávek. Je zábavná a kreativní, ale může být také velmi nudná a trochu nudná. Je to česká muslimka. Začala studovat chemii na vysoké škole, ale nikdy nedokončila kurz. Je vegetariánka. Fyzicky je Emilie v dobrém stavu. Má průměrnou výšku, bledou pleť, blond vlasy a černé oči. Má monobrow. Vyrostla v sousedství dělnické třídy. Byla vychována ve šťastném rodinném domě se dvěma milujícími rodiči. V současné době je ve vztahu s Milesem Donaldem Watsonem. Miles je o 5 let starší než ona a pracuje jako umělec. Nejlepší přítelkyně Emilie je bojující umělec Margot Cooperová. Jsou neoddělitelné. Ona také visí kolem s Clyde Hill a Veronica Li. Baví se spolu chodit.