Silane Guard – tekuté sklo, recenze, komentáře, cena, jak to funguje?

Silane Guard - tekuté sklo, recenze, komentáře, cena, jak to funguje?
Silane Guard - tekuté sklo, recenze, komentáře, cena, jak to funguje?

Silan Guard U> je kosmetický pro” class = “alignleft” width=”420″ height=”240″ />

http://extra.god4.net/image/wp/silaneguard-big1.jpg”]

Silane Guard” alt=”udržování karoserie. Vytváří ochranný film, který odpuzuje vodu a nečistoty, chrání před agresivními faktory životního prostředí, drobné praskliny a škrábance a zároveň dodává vozu světlou Shine.

Více se dozvíte na oficiálních webových stránkách

Silan Guard – je vyrobena v Japonsku a má vysokou kvalitu. Výrobce firma Willson Co. LTD více než půl století, zabývající se výrobou autokosmetiky a auto chemikálie.

Silan Guard zachovává barvu auto bohaté a živé, odstraňuje drobné závady a chrání tělo po dlouhou dobu.

, ale mějte na paměti, že existují webové stránky, originál zde, a tam jsou falešné kopie původního místa. Nejagresivnější jsou reklamní padělky, mějte na paměti při nákupu.

silaneguard big1 Silane Guard  tekuté sklo, recenze, komentáře, cena, jak to funguje? Po zakoupení vozidla každý člověk chce, tak dlouho, jak si můžete udržet ve formě, v jaké byl zakoupen, je dobré pracovní části, tichý chod, dobrý systém a elegantní vzhled. Moderní chemie může snadno vytvořit tento sen skutečností. Kromě toho, jedinečný pro auta vám umožní vrátit původní podobu i použité a „ostřílení“ stroje. Obsahuje tělo za účelem pomoci různých leštidla a ochranných prostředků. V závislosti na složení zahrnují:”]

 • Brusné.
 • Wax.
 • Syntetický.

Každý z nich má své výhody a nevýhody. Abrazivní dokonale osvěží tělo, ale odstranění vrstvy laku. Wax dává velkou Shine, ale držet na povrch docela dost. Syntetický vhodný pro dlouhodobé užívání, ale účinně aplikovat sám je téměř nemožné.”]

Obsah

Vodní sklo Silan Guard pro automobily

skvělým řešením pro motoristy, bylo složení silanu stráže. To je jeden z nejznámějších ochranných leští ve světě kosmetiky. SILANE vyrábí japonská společnost Willson, která prodává chemikálie pro více než padesát let. Tento polský patří syntetické keramických povlaků, který je vyroben na bázi křemíku. Avšak vlastnosti Silan stráže stále liší od vlastností těchto kompozic na trhu, a to především tím, snadnost použití, které nemohou chlubit svými kolegy. Tento povlak vítězství a jeho výkon v přední části všech leštidla na trhu k dispozici. Jedinečnost tekutého skla je, že:

 • nepoškozuje tělo.
 • Poskytuje Shine.
 • Chrání po dlouhou dobu.
 • Skryje nedostatky.
 • Může být aplikován na tělo samostatně.
>>>>  Awaderm Eye - recenze, komentáře, cena, koupit nyní, krém

Tato kompozice je jednou ze součástí. Jedna láhev je dost pro několik aut, nebo povrchových vrstev. Po použití vám rok si starosti zadní části vozu. To bude vypadat nový zatímco udrží lesk, lesk a hladký povrch. Vosk není smyta při návštěvě myčku a chrání pouzdro před agresivními chemikáliemi.

Co je určen silan hlídače?

silaneguard big1 1 Silane Guard  tekuté sklo, recenze, komentáře, cena, jak to funguje?

Menší poškození objevit na těle je: větví, obrubníky, procházející lidé, další vozidla zanechat stopy na stroji pro potahování. Tyto škrábance mohou být významné, nebo ne patrný pouhým okem, ale postupně hromadí a Mar vzhled stroje. Tyto praskliny sbírat špínu, že zachytí vodu a sníh a vůz začne slábnout, a kov se objeví mikrokeratom procesy. Jak se zbavit všeho a chrání stroj, je třeba používat silanem stráž. To je obzvláště důležité použít nástroje pro vozidla v oblasti s vysokým rizikem:

 • Práce ve špatných” class = “alignleft” width=”420″ height=”240″ />

  http://extra.god4.net/image/wp/silaneguard-big1.jpg”]

  Silane Guard” class = “alignright” width=”320″ height=”147″ />

  povětrnostních podmínek.

 • ovládané na těžkých, úzkých nebo bez zpevněných komunikací.

Pomůže představit auto v nejpříznivějším světle Silan Guard, a ty, pro něž je ukazatelem prestiže v případě, že důležitou práci nebo setkání s klienty, stejně jako ti, kteří se staví auta na prodej.

WILLSON sklo Silan Guard kompozice

V složení silanu stráže má několik důležitých složek. Ale základem tekutého skla je oxid křemičitý a křemičitany. Kromě toho je další sloučenina křemíku a vodíku. – silan

 • Silan. Zajišťuje přilnavost pouzdra a krytu. Dává povlak schopnost odpuzovat vodu. Vytvoří organický polymerní film. Umožňuje snadné a aplikace materiál je plast.
 • oxid křemičitý. Odolné a pevné připojení, která se tvoří na povrchu vozu filmu. Chrání proti poškození a dodává lesk.
 • oxid titaničitý. Chránit povrch stroje z působení chemických činidel, například čisticí nástroj pro automobily.
>>>>  Fialová tea Chang Shu na hubnutí - názory, cena, kde koupit, přísady, jak to funguje?

Pro výrobu politur používaných Nanotehnologii přes který získat aktivní a velmi pevné spojení.

Princip fungování Japonců Více se dozvíte na oficiálních webových stránkách

Po aplikaci tekutého skla je pevně připojena k povrchu těla a vytváří silnou ochrannou silikonovou fólii.

 • Barva je bohatá a světlé.
 • V průběhu celého roku se ustálí jeho bot.
 • Voda a nečistoty nemají poškodit plod v těle.
 • poskytuje spolehlivou ochranu před agresivními faktory životního prostředí, detergentů.
 • Tělo není rez.
 • poškození, škrábance a praskliny, které byly na vozidle před, stanovtsy není viditelná.

Polská je provedeno takovým způsobem, že může být použit v několika vrstvách, které jsou mnohem vyšší, než je tloušťka vosku a jiných leští. Čím více se dát na vrstvách automobilů, tím silnější bude ochranná a vodu odpuzující účinek. Jedno balení náplní dva až čtyři aplikace. Po opakovaném nanášecí stroj potřebuje vyschnout dobře.

Výhody použití Silan Guard

 • uložených v počítači do jednoho roku.
 • Jednoduchá aplikace.
 • Po vytvrzení netoxické.
 • Chrání tělo.
 • přijatelnou cenu.
 • Dobře známé značky.
 • Vysoce kvalitní.

Návod k používání Silan Guard

Silan Guard je použita k čištění a sušení vůz na dobře větraném místě. Polský rozšířením přes celý povrch těla s houbičkou a nechat tvrdnout po dobu 10-15 minut. Po tomto, pro bot, otřete hadrem. Chcete-li tento tlak není nutné, aby nedošlo k poškození povrchu roztaveného filmu.

Polish Silan Guard nepoužívají pro světlomety, plastových povrchů, skla, nárazníky. S nimi v kontaktu, je třeba zničit toto místo vlhkým hadrem. Prostředek by měl před mrazem, jako v tomto případě, polský ztrácí své vlastnosti. Uchovávat při teplotě ne vyšší než a čtyřicet stupňů a pod nulou.

Více se dozvíte na oficiálních webových stránkách

výrobce zcela postaral majitele vozu. Kompletní s Silan Guard je vše, co je zapotřebí pro zpracování stroje. Součástí balení jsou rukavice pro ochranu rukou, houbičku pro aplikaci i na hlazení a hlazení pro otírání vůz po skončení procesu.

>>>>  Prostect - názory, komentáře, cena, forum, jak ji používat?

Prodám Silan Guard cena

silaneguard big1 2 Silane Guard  tekuté sklo, recenze, komentáře, cena, jak to funguje? Pro objednání silan stráž na oficiálních stránkách prodejce výrobků zde. Prodají kvalitní a originální výrobek japonské firmy. V některých dalších místech tam byly případy padělků, proto je lepší neriskovat a využití dostupných oficiálních zdrojů. Dodání v každém konkrétním místě, platba při převzetí.

Emilie Jurečková
About Emilie Jurečková 271 Článků
Emilie Jurečková je 25 let starý umělec, který rád sleduje sport, plavání a vandalizaci autobusových zastávek. Je zábavná a kreativní, ale může být také velmi nudná a trochu nudná. Je to česká muslimka. Začala studovat chemii na vysoké škole, ale nikdy nedokončila kurz. Je vegetariánka. Fyzicky je Emilie v dobrém stavu. Má průměrnou výšku, bledou pleť, blond vlasy a černé oči. Má monobrow. Vyrostla v sousedství dělnické třídy. Byla vychována ve šťastném rodinném domě se dvěma milujícími rodiči. V současné době je ve vztahu s Milesem Donaldem Watsonem. Miles je o 5 let starší než ona a pracuje jako umělec. Nejlepší přítelkyně Emilie je bojující umělec Margot Cooperová. Jsou neoddělitelné. Ona také visí kolem s Clyde Hill a Veronica Li. Baví se spolu chodit.