Biorecin – vrásky, proč musím koupit, názory, cena

Biorecin - vrásky, proč musím koupit, názory, cena
Biorecin - vrásky, proč musím koupit, názory, cena

Každá žena chce být atraktivní v každém věku. Vrásky zabránit. V průběhu let se jejich stále větší. Co dělat? Jak se zbavit vrásek a získat zpět mládí?

nejúčinnější způsob, jak zlepšit vzhled po věku 40 je plastická chirurgie a kosmetické procedury (plniva, vlákna, Botox, atd). Mnoho žen použít, který vám umožní vypadat mnohem mladší než jejich let.

Ale ne všechny jsou připraveny uchýlit se k

službám kosmetiček a plastických chirurgů. Je to drahé, bolestivé a děsivé. Pokud budeme hovořit o transakcích, které stále vyžadují dlouhé oživení, a to nejpohodlnější.

Mnohem jednodušší použít kosmetický

17 Biorecin  vrásky, proč musím koupit, názory, cena

produkt, který bude rychle odstranit vrásky na obličeji, obnovení mládí a krásu. Krémy, které slibují podobné účinky moc. Jeden z nich se nazývá “BioRecin”.

vráskám Biorecin

„BioRecin“ je krém, který je uveden v reklamě jako alternativa k plastické operace a Botox. Předpokládá se, že stejně úspěšně, vyhlazuje vrásky, jen dělá to bezpečně, bez rizika neúspěchu.

Nárokované účinky kosmetickým krémem “BioRecin”:

 • obnovuje poškozené kožní buňky;
 • obnovuje spící kožních buněk;
 • odstraňuje vrásky libovolné hloubky.

Mechanismy léčebných účinků:

 • proniká hluboko do pokožky a tlačí ji zpět, čímž se eliminuje vrásky.
 • stimuluje produkci kolagenu a obnovuje extracelulární matrix.
 • V důsledku přítomnosti ve složení „signální peptidy“ krém „BioRecin“ schopný „získat z hlubin“ mladých kožních buněk na povrch.
 • Stimuluje krevní oběh.
 • V průběhu 2 měsíců od podání přihlášky krému slíbil oživit vzhled žen 10 let.

Návod k používání Biorecin

„Biorecin“ je aplikován na celý povrch tváře a vtírá do kůže. Budete muset použít ji 3krát denně, pokud máte více než 40 let. Pokud jste nepřekročili tuto věkovou čáru, to trvá jen dvě použití denně. Délka užívání je 2 měsíce.

Složení Biorecin

“BioRecin” obsahuje následující komponenty:

 • hyaluronová kyselina s nízkou molekulovou hmotností;
 • olej červený palmový;
 • Golden řasa;
 • kmenové buňky z čekanky;
 • extrakt z pupenů rozmarýnu.

Názor lékaře Biorecin

Sotva cream „BioRecin“ schopné eliminovat vaše tvář vrásky bez chirurgického zákroku

nebo injekce botulotoxinu, jak slíbil v reklamě. Soudě podle složení, to je obyčejný kosmetická pro každodenní péči o pleť. Má kyselinu hyaluronovou. Možná to bude hydratují pleť.

Další komponenty v nejlepším případě bude chránit tvář před negativními vlivy faktorů životního prostředí, jako je ultrafialové záření, mikroorganismů, suchý vzduch, prach atd V nejhorším případě, že jsou obvykle zbytečné. Takže nákup „BioRecin“, neměli byste očekávat zázrak. Mějte na paměti, že jste nákup stejné značky, některé z nich jsou v současné době, a nic jiného než přemrštěné ceny tento krém se v ničem neliší.

Cena Biorecin

“BioRecin” náklady … na 50 ml. Je zřejmé, že za dva měsíce používat takové malé množství nebude stačit. Budou muset koupit několik sklenic krému „BioRecin“.

10 6 Biorecin  vrásky, proč musím koupit, názory, cena

Celkově je tedy léčba bude stát 4-5 tisíc rublů. To je desetkrát levnější ve srovnání s plastickou chirurgií.

Kde koupit Biorecin?

„BioRecin“, můžete se pokusit najít v obchodech s krásy. Ale je nepravděpodobné, že se vám podaří ho. Krém není moc populární a proto jsou prodávány pouze na internetu na oficiálních stránkách:. Můžete si objednat výrobek nejen z Ruska, ale iz dalších zemí SNS. To musí být zaplacena ve formě svých osobních údajů a čekat na provozovatele volání na potvrzení objednávky. Cream „Biorecin“ bude doručena poštou za několik dní.

Vliv stresu, únavy, zátěže a stáří – to vše vede ke stárnutí kůže a výskytu prvních vrásek. Dnes budeme diskutovat o anti-aging krém Biorecin. Názory zákazníků o této drogy na internetu jen dobré. Také na jednom z nejznámějších zdravotnických fór tento krém vysoce doporučeno mými kolegy. Zjistit, zda je to to? Složení, návod k použití, jak to funguje, stejně jako názory odborníků a rady, kde koupit.

POZOR! jsme popsali některé z našich čtenářů otázek o Biorecin . Jít

specifikům, můžete pouhým kliknutím na požadovanou položku v menu níže.

Anti-aging ošetření doma Biorecin

Všechny kosmetické produkty pro omlazení vyžadují neustálé používání. Dávají dobrý vliv, ale pouze po dobu, zatímco žena je aktivně používat. Kromě toho výrobci módní kosmetiky, důrazně doporučujeme použití systému péče, který zahrnuje denní a noční krém, sérum, pěnu pro oblast kolem očí a další. To vše vede k tomu, že dívky tráví spoustu peněz na celé soupravě a jakmile přestanou platit tyto nástroje, kůže začíná blednout dvakrát tak rychle. Po letech výzkumu, byl vytvořen jedinečný nástroj pro omlazení -. Biorecin. Má za přijatelnou cenu, péče komplexně a posiluje účinek

>>>>  Crystal Eyes - negativní komentáře, názory, cena, oficiální internetové stránky

Biorecin péče o stárnoucí pleť Biorecin

Anti-aging krém pro ženy pracuje jemně, je vhodné pro jakýkoliv typ, včetně citlivé. Je ideální pro mastnou pleť, protože se reguluje vodou lipid rovnováhy, odstranění nežádoucího tuku a lesk. Suchý, naopak absorbuje vlhkost, stává hladká a sametová. Univerzálnost znamená Biorecin odůvodněno jeho složení, která má vliv na buňky dermis a zlepšuje je v metabolických procesech. Jak se zbavit příznaků stárnutí je jednoduše nový anti-aging péče. Jak se dělá Biorecin:

 1. urychluje látkovou výměnu v tkáních, propagaci regeneraci pokožky.
 2. normalizuje množství vody v dermis, prevenci otoků.
 3. obnovuje

  5 1 Biorecin  vrásky, proč musím koupit, názory, cena

  buňky, opadáváním mrtvé kůže intenzivně.

 4. urychluje tvorbu kolagenu a elastinu přirozeně.
 5. Účinné látky se hromadí v těle a dávat dlouhotrvající účinek.
 6. OL>

  Použití kosmetiky Biorecin dává viditelné výsledky již po dvou týdnech každodenního používání. Více než 5 tisíc žen se snažili o nápravu nedostatků souvisejících se stárnutím obyvatelstva a byl spokojen s efektem, o čemž svědčí názory na Internetu.

  Návod k používání Biorecin

 • Očistěte kůži obvyklým způsobem;
 • Naneste malé množství Wagesa na tváři.
 • Masáže měkkými krouživými pohyby až do úplného vstřebání;
 • Použít Biorecin ráno a večer po dobu 14 dnů.

Složení Biorecin

Výkonná složka kompozice byl vybrán v souladu s požadavky stárnutí pokožky. K vzorce anti-aging krém Biorecin zahrnuje pouze testované látky byla účinnost a bezpečnost předpisu je zaručena výrobcem. Co je zahrnuto:

 • Kyselina hyaluronová – látka, která je původně obsažena v lidském těle. Kompenzuje nedostatek kyseliny hyaluronové v těle a podporuje rychlou regeneraci.
 • červeného palmového oleje hydratuje a vyživuje dermis. Vzhledem ke konzistenci, složka rychle proniká všechny vrstvy pokožky a hromadí se v buňkách.
 • Výtažky z čekanky Uvolňuje, snižuje intenzitu kontrakce obličejových svalů, čímž zpomaluje vznik nových vrásek.
 • Golden řasa chrání buňky před zničením, podporuje tvorbu kolagenu a elastinu poskytuje pružnost a pevnost obličeje.
 • Výtažky z pupenů rozmarýnu normalizuje krevní oběh, reguluje hydrolipidovou rovnováhy. Zlepšuje výměny plynů, a tím reguluje oběh kyslík a oxid uhličitý.

Četné zkoušky a zkoušky prováděné v laboratoři Kosmetika Research Institute, ukázala, že v 99% případů se míra aplikaci krému Biorecin dává dobrý vliv na dlouhou dobu. S novým anti-aging péči, můžete opustit drahé a nebezpečné Botox injekce.

To dává Biorecin

Histologická analýza dermis před i po použití péči o léku ukázaly, že dermis se stává stále hladká a pružná, hustota buněk a jejich počet aktivně zvyšuje. Jaký účinek lze očekávat po použití krému vrásek Biorecin:

 1. Epidermis bude hladká a hladká a pružná, obrys obličeje utaženy pro zlepšení pružnosti.
 2. budou všechny tmavé skvrny. vzhledem k normalizaci krevního oběhu a množství vody ve tkáních.
 3. Vrásky jsou vyhlazeny, a hluboké záhyby na čelo, nos se stává méně výrazné.
 4. vyhlazené nasolabiálních záhyby zmizí vrána k nohám kolem očí.
 5. OL>

  Aktivní využití Biorecin v souladu s doporučeními kosmetička, pomůže zbavit příznaků stárnutí rychle doma. Na rozdíl od analogových, Biorecin je levná, takže koupit to snad každá dívka.

  Výhody Biorecin

  Komplexní proti vráskám získal popularitu nejen v naší zemi, je používán mnoha ženami z Evropy. Berou na vědomí pozitivní změny a zlepšení stavu pokožky obličeje. Nový nástroj má několik výhod, které jej odlišují od svých protějšků:

  1. Všechny přirozené.
  2. nemění strukturu pokožky a doplňuje zásoby kolagenu a minerálů.
  3. působí rychle a komplexně péči o suché, mastná, citlivá a normální.
  4. vyhlazuje nejhlubší vrásky – nasolabiálních záhyby, záhyby do čela, můstek nosu
  5. .

  6. odstraňuje drobné závady -. Obličeje a vějířky kolem očí
  7. K dispozici – cena je jen 999 rublů
  8. OL>.

   Insights Biorecin

   Na nový anti-aging komplex Biorecin specialistů pracoval více než čtyři roky. Moderní vybavení a nejmodernější technologie umožnily vyvinout anti-aging krém nové generace, která zcela nahrazuje injekce kyseliny hyaluronové a eliminuje potřebu použití Botox.

   Biorecin – lék vráskám na bázi kyseliny hyaluronové, která se chová jako injekce mládeže a nezpůsobuje vedlejší účinky. Urychluje tvorbu kolagenu v těle, která podporuje aktivní stárnutí. Nástroj Biorecin pomáhá vyhladit dokonce i ty nejhlubší vrásky, záhyby na čele, na mostě nebo vrána k nohám kolem očí. Napíná obličejové kontury a odstraňuje vrásky.

   Kde koupit Biorecin?

   Prodám Biorecin na oficiálních internetových stránkách. V ceně …, se slevou 50%. Buďte opatrní při nákupu na jiných místech – již byly identifikovány případy podvodu. Výrobce se nikdy vyžadovat, abyste předplatit. Před provedením platby můžete vždy zkontrolovat originalitu obalu a samotného výrobku.

   Biorecin (Biorecin) je hydratační a výživný krém určený speciálně pro regeneraci na obnovu pokožky. Tajemství k zachování unikátních kmenových buněk, které aktivují uvolňování přírodního kolagenu a elastinu. 1 rok pravidelném používání krému omlazuje pokožku pro 15-25 let! Tento nástroj je non-návykové a uloží výsledek do 6 měsíců!

   Biorecin krém s kmenovými buňkami z kožních změn souvisejících se stárnutím obyvatelstva

 • Natural cream bez parabenů a alergenních chemikálií!
 • Snaží se věkem a mimických vrásek.
 • Oprava ovál obličeje.
 • napíná kůži na krku a bradě.
 • má relaxační účinek na svaly obličeje.
 • Výsledek je patrný v průběhu 3-4 dní.
>>>>  Phendora Garcinia - názory, komentáře, cena, forum, jak ji používat?

, jaké jsou jedinečné krém Biorecin

BIORECIN je globálnost krém, jak se zbavit jemných linek a vrásek, které se používají při výrobě unikátních kmenových buněk. Kosmetický testovány v Praze a Moskvě, jehož výsledky je udělována 3 mezinárodní osvědčení o účinnosti a kvality. Při aplikaci krému úkony ve 3 stupních.

 • První etapa – hydratuje a vyživuje. Hydratační obsahuje vitamíny A, E, C, skupina B, PP, jakož i draslík, hořčík, železo, flavonoidy, aminokyseliny, třísloviny, prospěšné pro kůži proteiny. Do 24 hodin vaše pokožka bude hydratovaná a plná živin.
 • Druhý stupeň vyhlazuje vrásky a utahuje tvář ovál. Krém tvoří pro nedostatek kolagenu a elastinu, které jsou nezbytné pro správnou regeneraci kožních buněk. Díky této složky nově oživil spící buňky zvyšuje intenzitu obnovu buněk epidermis. Jako výsledek, kůže obnovuje její pružnost a pevnost, vrásky stávají méně hluboká a drobné záhyby vyhladí.
 • Třetí etapa je ochrana a čištění pleti. Hlavní ochrannou složkou je kyselina hyaluronová, která neutralizuje volné radikály a chrání před UV zářením.

Výsledky více než 1 rok používání

 • Snížení vrána k nohám.
 • Odstranění podbradku.
 • Redukční pysky.
 • Alignment kůže na čele a kolem nasolabiálních regionu.
 • Snižuje suchost a odlupování.
 • normalizuje proces krevního oběhu.
 • podstoupit pupínky a netvoří černé skvrny.
 • Zvyšuje pevnost pokožky.
 • Léčivá drobná poranění (rány a trhliny) na kůži
 • Smoothed drobné jizvy a akné značek.
 • Odstraňuje stopy únavy pod očima.

V současné době v obchodě jsou obrovské množství hydratační kosmetiky pro péči o obličej, ale proč si vybrat krém BIORECIN?

 • Nemá na světě obdoby. Kmenové buňky čekanky nebylo dříve používané při výrobě kosmetických přípravků, se vydává krém ve srovnání s jinými podobnými prostředky. V roce 2016, odborníci prokázaly, že kmenové buňky z čekanky 80% zlepšení výroby fibrilární bílkoviny.
 • vhodné pro všechny typy pleti. Suché epidermis hydratuje a zmírňuje suchou pokožku, a olejové typy pleti obnovuje mazových žláz.
 • Dlouhodobé výsledky. Mnoho anti-aging krémy způsobit kožní návykové. I když si naneste krém, to funguje, jakmile si přestat používat, vaše pokožka dostane neatraktivní pohled. BIORECIN revitalizuje pleť 4-6 měsíců dává mu zdravé. Úplně zastavit proces stárnutí je nemožné, proto opakovat krém ošetření pokožky Biorecin doporučeno 2x ročně.

Unikátní přírodní přípravek Biorecin

 • Kyselina hyaluronová. Zadržuje vlhkost v pokožce a tím eliminuje suchost a odlupování. Aktivuje produkci proteinu kolagenu a podílí se na regeneraci buněk.
 • Kmenové buňky čekanky. Zakotveny v buňkách kůže a stimuluje regenerační schopnosti. Vyhlazuje hluboké vrásky o 70% a zcela eliminovat jemné vrásky.
 • červený palmový (olej). Vyživuje pokožku s vitamíny a minerály, které jsou potřebné pro obnovu buněk. Léčí menší škody na kůži.
 • Výtažky z řasy. Ničí bakterie na kůži, které způsobují vznik černých teček a pupínků.
 • extrakt z rozmarýnu. Účinek na svaly obličeje, je relaxační a zabraňuje tvorbě v důsledku aktivního pohybu obličejových vrásek.

zvláštnosti aplikaci krému

krém Biorecin lehké, rychle se vstřebává, hydratuje po dobu 24 hodin

Biorecin nemá žádné kontraindikace a je vhodný pro všechny ve věku 23 let. Před zakoupením smetanu, pečlivě přečíst složky prostředku, máte nějaké alergie na ně. V ostatních případech můžete libovolně používat krém a mít jistotu ve své účinnosti

 1. Off obličeje make-up s čistícím nebo micelární vodou.
 2. Opět omýt studenou vodou, počkat, až je kůže suchá.
 3. naneste tenkou vrstvu a jemně vmasírujte.
 4. Pro suché dermis, je doporučeno použít krému 2x denně, olejové, kombinované i normální. – spíše než jednou v noci
 5. OL>

  Nezapomeňte, že vždy platit nejpozději 1,5 hodiny před spaním!

  , jaké obchody můžete koupit krém Biorecin

  Cream BIORECIN představil v roce 2016, se nyní prodává pouze na oficiálních stránkách. Krém najdete kosmetické obchody v mém městě a v lékárnách. Objednat ji na internetových stránkách výrobce, v žádném případě nekupujte ruku z pochybných prodejců.

  Pozor! Vyžádat vám žádnou povinnost! Můžete zdarma získat radu nebo odbornou pomoc při výběru kurzu.

  Na počest vydání, výrobce provádí akci – minus 50% z každého kupujícího ke koupi krém. Náklady na akci činí 990 RUB.

  Námořní doprava je poměrně rychlá od 3 do 7 dnů zaplatit za nákup je třeba i na dobírku po obdržení zásilky.

  reálný zákazníků o smetanou Biorecin

  Margarita, 35 let,

  Biorecin byly k dispozici po celá léta, pro mě tento krém! Mám suchou pleť, která potřebuje stálou vlhkost. Dokonce i po použití křoviny Mám závažné odlupování, svědění kůže a také odlepit vločky. Tento krém výrazně hydratuje a obnovuje pružnost pokožky. Vrásky skutečně stane menší. Nedá mi jeden z mých 35 let s tím, že maximálně 28. Souhlasit, to je hezké!

  Anna, 44 let, Kožní problémy jsem začal po 20 letech. Pleť trpí akné, jizvy po akné a vlevo. Nerovnoměrné, porézní, s velkými póry. Nyní začíná používat krém Biorecin, viděl změny. Na kůži příjemná na dotek, obličej vypadá hladká, ale samozřejmě ještě není dokonalá. Konzistence krému je velmi lehký, stejně jako čisté kyseliny hyaluronové, rychle se vstřebává, nevytváří film na vaší tváři. Navzdory malé velikosti nádoby, strávila poměrně dlouhou dobu. Myslím, že bude stačit, po dobu dvou měsíců.

  Natural omlazení po dobu 15-20 let!

  Smetanové Biorecin beauty-bloggerů nazývají bezpečný analog Botox. Nad 1 rok používání pokožka dostane pevnost, pružnost a sametová!

 • Účinnost léčiva
 • Přirozenost
 • Efficiency
 • Možnost dodání v celé Evropě
 • Rychlost poskytování služeb
>>>>  Medutox vrásek - Proč musím koupit, názory, cena

vráskám Biorecin je inovativní nástroj, který má účinek proti stárnutí. Tento kosmetický přípravek poskytuje komplexní péči o stárnoucí pleť, díky kterým zlepšuje vzhled pokožky, její zdraví a vitalitu. Léčivo aktivuje přirozenou tvorbu kožních látek, které jsou nezbytné pro zajištění základních funkcí a procesů v epidermis. Pravidelné používání krému pomůže obnovit mládí pokožky a čerstvost.

, na které se otázka týká krému, jsou bezpečné a stejně účinné náhrada za nebezpečné chirurgické postupy a injekce. Mnoho cosmetologists radí používat krémy a séra a zastavit plastické chirurgie a Botox injekce. Navzdory tomu, že tyto postupy poskytují rychlý požadovaného výsledku, jsou nebezpečné pro zdraví a v mnoha případech jen zhoršují vzhled pokožky. Navíc takové komplikované procedury mohou vést k vážným následkům a komplikacím.

Action Biorecin

vráskám Biorecin je jedinečná, má intenzivní regenerační a tonizující účinek. Účinné složky krému poskytují intenzivní omlazení pleti, přiměřené výživy a hydratace pokožky oslabil.

Biorecin poskytuje intenzivní péči a omlazení pokožky a její činnost se skládá ze tří fází:

 1. První etapa je intenzivní péče o pleť, její hydrataci a výživu. Díky aktivních prvků nástroje a komplex živin, Biorecin vyplní chybějící prvky v kůži a udržuje ho vlhký po dobu 24 hodin.
 2. Druhým krokem je vyhlazení pokožky a obnovení jasné kontury obličeje. Aktivuje přirozenou produkci kolagenu a elastinu v pokožce, které jsou nezbytné pro obnovení a omlazování pokožky. Omlazující látky spustit aktualizaci zeslabených buněk, a obnovení tón a pružnost pokožky.
 3. Třetí etapa je očista epidermis a jeho ochrany. Tento intenzivní krém nejen omlazuje pokožku, ale také chrání před negativním vlivem vnějších dráždivých faktorů, předčasnému stárnutí a vadnutí.
 4. OL>

  Tyto tři fáze anti-aging krém Biorecin poskytuje celou řadu pozitivních účinků na kůži:

 • Zlepšuje pevnost a pružnost pokožky,
 • vyhlazuje pokožku, odstraňuje linky a vrásky na kůži;
 • Eliminuje podbradek a zvýrazňuje čisté kontury obličeje;
 • Zabraňuje vysušení a odlupování kůže a bojovat proti těmto problémům;
 • Aktivuje krevní oběh a metabolických procesů v buňkách a regeneraci epidermu;
 • Zlepšuje pleti a její odolnost vůči vnějším podnětům;
 • Snaží se tyto nedostatky epidermis, jako jsou tmavé kruhy pod očima, černé skvrny, pupínky.

Důležité! Požadovaný výsledek použití vráskám Biorecin může být dosaženo pouze při správném a pravidelném používání kosmetiky.

Složení

Aktivní proti stárnutí a tonizující účinek krém vrásek Biorecin je zajištěna komplex účinných složek:

 1. Kyselina hyaluronová – látka potřebná pro zdraví a krásu pokožky. Tato komponenta se aktivuje syntézu kolagenu a elastinu v pokožce, hydratuje a tóny pokožky. Kyselina hyaluronová vyplňuje vrásky, což je méně výrazný. Kromě toho, tato složka chrání pokožku před negativními vnějšími faktory, zlepšuje kožní buňky a mastný geleh.
 2. Kmenové buňky čekanky – látky, která aktivuje regeneraci a obnovu oslabených epidermis. Tato komponenta je nezbytná pro správnou regeneraci buněk, obnovení jejich zdravotní stav a funkčnost.
 3. červený palmový olej – přírodní působící složka, která sytí epidermis je komplex zdraví prospěšných látek. To intenzivně vyživuje pokožku, omlazuje a regeneruje. Kromě toho, palmový olej redukuje vrásky a zpevňuje kontury obličeje.
 4. řasou Extract – látku, která vyrovnat s různými nedostatky kůže. To normalizuje mazové žlázy, odstraňuje černé tečky, akné, skryje tmavé kruhy pod očima.
 5. Rosemary extrakt má silný anti-aging efektem. To vyhlazuje vrásky a záhyby epidermis, přispívá ke zvýšení turgor a pružnost pokožky.

Kolik to stojí?

V ceně vráskám Biorecin … (50 ml).

Závěr Biorecin

vráskám Biorecin je moderní kosmetický přípravek, který pomáhá omladit pleť vrátit ho zdraví a krásu. Krém vyrovnává vrásky a kožní záhyby pomáhá zbavit se dalších projevů stárnutí pokožky. Kromě toho je aktivní formulace tohoto nástroje umožňuje intenzivní péči o pleť, vyplnit jej s vlhkostí a nezbytných minerálů.

Návod k použití

Návod k použití Krém Biorecin:

 1. Před použitím je třeba očistit kůži s využitím kosmetiky, které vyhovuje váš typ pleti.
 2. Zástupci suchou a smíšenou pleť se doporučuje aplikovat Biorecin 2 krát denně.
 3. ženy s normální a mastná pleť, správné aplikaci je 1 krát za den.
 4. Použít krém na noc 1 hodinu před spaním.
 5. OL>

Emilie Jurečková
About Emilie Jurečková 203 Článků
Emilie Jurečková je 25 let starý umělec, který rád sleduje sport, plavání a vandalizaci autobusových zastávek. Je zábavná a kreativní, ale může být také velmi nudná a trochu nudná.Je to česká muslimka. Začala studovat chemii na vysoké škole, ale nikdy nedokončila kurz. Je vegetariánka.Fyzicky je Emilie v dobrém stavu. Má průměrnou výšku, bledou pleť, blond vlasy a černé oči. Má monobrow.Vyrostla v sousedství dělnické třídy. Byla vychována ve šťastném rodinném domě se dvěma milujícími rodiči.V současné době je ve vztahu s Milesem Donaldem Watsonem. Miles je o 5 let starší než ona a pracuje jako umělec.Nejlepší přítelkyně Emilie je bojující umělec Margot Cooperová. Jsou neoddělitelné. Ona také visí kolem s Clyde Hill a Veronica Li. Baví se spolu chodit.